>
Hotel City İnegöl
HATIRLATMA: Bütün misafirlerin "Kimlik Bildirim Kanunu" gereği otele girişte TC kimliklerini ibraz etme zorunluluğu vardır.

Önemli Hatırlatma: Sezon içinde yaşanılan rezervasyon yoğunluğundan dolayı lütfen ön büro yetkililerimizden rezervasyon konfirmasyonu (onayı) aldıktan sonra banka hesaplarımıza ön ödeme yapınız ve rezervasyon yetkililerimize yaptığınız ödemeyi e-mail, faks veya telefon ile bildiriniz.

Oda giriş ve çıkış saatleri hakkında bilgi: Sezon içinde misafirlerimiz oda girişlerini saat 14:00 den sonra yapabilir ve otelden ayrılış günü ise en geç öğlen saat 12:00 de odalarından çıkış yapmalıdırlar, gün içinde oda durumu uygun ise belirttiğimiz saatler üzerinde opsiyon tanımaktayız. Otelimize evcil hayvan kabul edilmemektedir, anlayışınız için teşekkür ederiz.

inegöl otel,inegöl otelleri,inegöl konaklama

Standart Oda

İnegöl Otel City

Hotel City İNEGÖL’ ün 2’inci katlarında bulunan Standart odalarımızda yüksek konforun keyfini yaşayabilirsiniz. 30 m2 genişliğindeki ferah odalarımızda rahat konaklama ve verimli çalışma ortamını aynı anda bulacaksınız. Ayrıca, lobby barda çay ve kahve ikramlarımız ile ayrıcalıkların keyfine varabilirsiniz.

Odayı İncele
inegöl otel,inegöl otelleri,inegöl konaklama

Superior Oda

İnegöl Otel City

Hotel City İNEGÖL’ ün 3’üncü katlarında bulunan büyüklükleri 30-35 m2 arasında değişen Superior odalarınızın her biri misafirlerimizin konforlu ve rahatlıkları ön planda tutularak dekore edildi. Superior odalarımızın tamamı ferah ve geniş birer balkona sahiptir . Ayrıca, lobby barda çay ve kahve ikramlarımız ile ayrıcalıkların keyfine varabilirsiniz.

Odayı İncele
inegöl otel,inegöl otelleri,inegöl konaklama

Deluxe Oda

İnegöl Otel City

Hotel City İNEGÖL’ün 2’inci katında bulunan büyüklüğü 45 m2 olan Deluxe Odamız içinizi ferahlatan aydınlatma ile rahat ve modern tasarım içerisinde şık ve ferah atmosferi ile misafirlerimizin konfor ve rahatlığı ilk öncelik tutularak dekore edilmiştir.

Odayı İncele